Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 03-10-2016

  Mam pytanie do koleżanek Amazonek i forumowych członków rodziny, czy ktoś miał taką chemię? Tomaszu, Kubo, napiszcie coś o tej chemii. Właśnie jestem na pierwszym wlewie i chciałabym coś więcej wiedzieć.

  cały wątek

 • 20-09-2016

  Madlen_m ja też przytulam

  cały wątek

 • 18-09-2016

  Domino, bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz. Najważniejsze, że leki pomagają. Kiedy człowiek lepiej się czuje ma więcej optymizmu i siły do walki. W końcu jeszcze i przed Tobą, i przede mną. niełatwe zadanie, pogonić raz na zawsze tego nieproszonego gościa. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  cały wątek

 • 16-09-2016

  Zwracam się do dziewczyn, które złamały kiedyś rękę bez węzłów. Czy ręka wróciła do pełnej sprawności, jak długo odczuwałyście ból po złamaniu oraz jak duży miałyście obrzęk limfatyczny i jak sobie z nim radziłyście w domu. Ja smaruję rękę lotionem 1000, ale jakoś za dużo nie pomaga. Możecie coś doradzić? I jeszcze pytanie czy chodziłyście na rehabilitację z tą ręką? Tak pytam, bo moja jest w dość kiepskim stanie po tym złamaniu kości ramieniowej. Podnoszę ją ledwie do poziomu. Minęło już 5 tygodni od złamania i chciałabym ją jakoś zacząć usprawniać. Pozdrawiam serdecznie.:

  cały wątek

 • 14-09-2016

  Witaj aiwa, samo badanie usg pachy to trochę za mało, żeby coś stwierdzić. Lekarz zleci Ci kolejne badania: mammografię, usg piersi,biopsję. Może to nie koniecznie jest rak. Podwyższone CRP i powiększone węzły mogą być też objawem toczącego się stanu zapalnego, więc nie koniecznie to musi być rak. Dlatego musisz zrobić wszystkie badania, które Ci zleci lekarz. Wtedy będzie wiadomo co się dzieje. Doskonale rozumiem, że się martwisz i denerwujesz. Każda z nas to przeżywała. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  cały wątek