Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-11-2013

  Przepraszam, umieściłam post 2 razy.

  cały wątek

 • 21-11-2013

  Witam. Prosze o pomoc i podpowiedzi. Z końcem roku kończy mi sie ważność orzeczenia ( dostalam na rok znaczny, miałam mastektomię radykalną, ale usuniety tylko węzeł wartowniczy) i teraz chcialabym ponownie składać wniosek. Ponieważ oprócz chemioterapii nie miałam żadnej innej formy leczenia ( guz niehormonalny 3-) nie wiem czy w ogóle jest sens tzn. czy w ogóle gra jest warta świeczki? Chemię skończyłam w styczniu i od tej pory nikt mnie wiecej nie leczył, bo nie wiem czy leczeniem można nazwać 3 zabiegi rekonstrukcji i 1 zabieg podnoszenia zdrowej piersi ( oczywiście na własną rękę). Miałam jedynie robione usg jajników i piersi ( 1 raz kontrolnie) i 2 razy po poszczególnych etapach rekonstrukcji...nic wiecej. Wyniki ok. Zastanawiam się, czy z takimi dokumentami w ogóle jest możliwośc uzyskania orzeczenia czy też wg. komisji z góry jestem zdrowa , ba..nawet polepszona bo z młodszymi optycznie piersiami... Czy ktoras z Was miała podobną sytuację?

  cały wątek

 • 29-10-2013

  Witam. Poszukuję namiaru na sprawdzoną rehabilitantkę blizny po mastektomii i rekonstrukcji ze Szczecina. Zauważyłam , że pod pacha i częściowo na piersi blina staje się twarda i lekko przyrasta- podejrzewam, że jak nic z nią nie zrobię przyrośnie i zacznie dzielić mi pierś na pół. Może któraś z Was korzystała z takich usług i ma sprawdzony kontakt. Z góry dziękuję.

  cały wątek

 • 28-08-2013

  witam. Podbijam wątek- od kilku dni masakra - mieli, mieli a strony otwieraja się bardzooo długo. Czy to jakis ogólny problem, czy lokalnie- tylko ja mam problem?

  cały wątek

 • 26-08-2013

  Jestem zadowolona Zdjęcia wstawiłam do swojej galerii. Niestety na zdjęciach piersi nie wygladają ntak fajnie jak w rzeczywistości, gdyz pstrykalam je " z rączki" sama wiec raz jedna raz druga reka była w górze i wygląda to lekko krzywo

  cały wątek