Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 10-10-2022

  Ja mam dwa. Miałam w piersi włókniako-gruczolaka. Wiem co czujesz, bo czekać na wynik, nie wiedzieć, to jest coś strasznego. U mnie dodatkowo w 2021 zmarła siostra na raka piersi, więc możesz sobie wyobrazić co czułam. Za radą osób z tego forum poszłam do rodzinnego po coś na uspokojenie, bo już nie dawałam rady. Trzymam za Ciebie kciuki.

  cały wątek

 • 18-02-2022

  W grudniu miałam usuwany guzek w tym samym miejscu i teraz znów coś

  cały wątek

 • 17-02-2022

  1 grudnia miałam usuwany guzek 11mmx7mm, który okazał się włókniakogruczolakiem wewnątrzkanalikowym, został usunięty w całości mammotomem. Umówiłam się z lekarzem na wizytę w lutym w celu skontrolowania czy wszystko się ładnie wygoiło. Byłam wczoraj i ogromnie się zdziwiłam, bo w tym samym miejscu hypiechogeniczne ognisko ok. 7,5mmx3mm bez cech unaczynienia w badaniu PD, o wyglądzie fibroadenoma, do różnicowania z gęstą torbielą lub wewnątrzsutkowym węzłem chłonnym - Birads 3. Piersi bez zmian ogniskowych. Typ budowy tłuszczowo - gruczołowy. Brak patologicznie powiększonych węzłów chłonnych. Do kontroli za rok. Co robić? Proszę poradźcie. Niezbyt długo cieszyłam się spokojem.

  cały wątek

 • 05-02-2022

  Też tak myślę, że to dobrze wróży. A ja, kiedy czekałam na wyniki, całkiem świrowałam, wszystko mnie z nerwów bolało

  cały wątek

 • 04-12-2021

  We wrześniu miałam wykonaną biopsję gruboigłową, po której mój guz okazał się gróczolakowłókniakiem. Tydzień temu usunięto go mammotomem i znów wysłano do badań. Czy może się okazać, że jednak to rak?

  cały wątek