Avatar

O mnie

www.emgraf.pl/ - Od dawna nasza firma zajmuje się sprzedawaniem towarów takich jak reklamówki z nadrukiem. Produkty, które możemy zaoferować naszym klientom są zrobione z folii LDPE, MDPE czy też HDPE. Na produkowanych przez nas reklamówkach realizujemy sprawdzonej jakości nadruki przy wykorzystaniu metody flexograficznej. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam na wykonanie każdego postawionego przed nami zadania. Bardzo mocno zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą oraz zapoznania się z usługami realizowanymi przez naszą firmę.

Komentarze do profilu

«
»
 • hazel23 (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2018-10-08 21:01:04
   

   Hello ,i am Hazel Parker from united state of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( parkerhazel@hotmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..


  Cześć, jestem Hazel Parker ze Stanów Zjednoczonych i jestem wspierająca, opiekuńcza, a także mam pasję do prawdziwej miłości w moim sercu. Właśnie przeszedłem przez twój profil na tej stronie, a następnie wybrałem interes w tobie i chciałbym, abyśmy znali się nawzajem, aby nawiązać dobre relacje i spróbuj napisać do mnie na (parkerhazel@hotmail.com), a następnie wyślę ci moje zdjęcia następnie przedstawiają się lepiej dla Ciebie ok, dzięki ..

«
»