Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-03-2021

  Dzięki za info Renatar. Tylko ja nawet nie mam skierowania w systemie. Będę próbować w każdym razie.

  cały wątek

 • 24-03-2021

  Też nie pytałam swojej chemiczki bo wiedziałam zże mnie to nie dotyczy, zobaczymy 24 czy mnie nie cofną. Udało się zaszczepić?

  cały wątek

 • 23-03-2021

  Karina10 byłam zapisana do dr K. Pogody, mam jednak nadzieję, że przygarnie mnie pani doktor, do której umówiłam się na teleporadę. Tomasz obecnie biorę pregabalinę tylko raz dziennie niewielką dawkę 75 mg raz, na noc, ponieważ neurolog stwierdziła, że powinna wyciszyć mi dziwne dolegliwości, które się czasami pojawiały typu dyskomfort w lewej części twarzy, nie umiem tego dokładnie opisać. Czy sądzisz, że można byłoby zwiększyć dawkę po konsultacji z panią doktor neurolog? Hmm. To dobra dr, jest ceniona przez pacjentki. Tum bardziej dziwne. Ale dobrze robisz, skonsultuj się u innego lekarza.

  cały wątek

 • 23-03-2021

  Ola, a którą dr masz w CO? Dziubasku, Twoja historia dowodzi, że są jeszcze fajni, przytomni lekarze.

  cały wątek

 • 23-03-2021

  Ola, może Cię to pocieszy bo mam podobnie Bolały i bolą mnie nogi, właśnie piszczele. Najgorzej jest nad ranem. Rano ciężko mi chodzić. Zrobiłam scyntygrafię, RTG. Niby wszystko ok, a ból został. Byłam nawet u neurologa ale poirytowała mnie dr, dała mi chyba na odczepnego leki na padaczkę i zrzuciła wszystko na radioterapię (kilka lat temu). Generalnie mam takie odczucia, że lekarze nie mają wiedzy jak postępować z pacjentami onkologicznymi. Wszystko zrzucają na nowotwór, bo to łatwe, bo wszystkie kłopoty są pochodnymi raka i tak musi być, musi boleć. W moim przypadku dr powiedziała, że bolą mnie nogi od radioterapii. Nie znają tych leków, które bierzemy. Ciężko się dogadać.

  cały wątek