Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 02-02-2021

  Zgadza się Tomaszu, dlatego jeszcze w tym miesiącu grzecznie maszeruję do ginekologa.

  cały wątek

 • 02-02-2021

  Jestem po badaniu, onkolog nie bardzo przejął się wyciekiem z sutka, kazał udać się z wynikami prolaktyny do giną. Zbadał mnie dokładnie, zrobił usg, które nie wykazało żadnych zmian. Z racji wieku i budowy piersi zalecił w ramach profilaktyki na spokojnie zapisać się na mammografię. Chyba w końcu mogę odetchnąć..

  cały wątek

 • 26-01-2021

  Nie jestem lekarzem, to ginekolog z całą pewnością stwierdził że cykl miesiączkowy zburzony jest przez tsh. Ja raczej z tych bardziej przewrażliwionych i od razu z problemem idę do lekarza. Fakt, że trochę mnie nastraszyłeś od pięciu miesięcy borykam się z zawrotami głowy i zaburzeniami wzroku. 2 miesiące temu miałam MRI mózgowia które nie uwidoczniło żadnych zmian, sama już nie wiem...

  cały wątek

 • 26-01-2021

  Nie mam, wizytę u onkolog mam jednak we wtorek A nie w czwartek, do tego czasu chyba oszaleję. Zawsze miałam problem z tsh, nigdy nie badałam wcześniej prolaktyny nawet jak miałam problem regularnością miesiączka ginie zwalała to na Hashi.

  cały wątek

 • 25-01-2021

  Dziewczyny wizytę u onkolog mam dopiero w czwartek. Pięć dni temu dokładnie trzy dni przed okresem zauważyłam na czarnym staniku w miejscu sutka jasną plamkę, ścisnęłam lewy sutek i wypłynęła z niego kropelka wody, zupełnie przezroczysta, od tego czasu nie mam śladów na bieliźnie ale gdy ścianę sutek znów wypływa kropla. Obie piersi są mocno bolesne bo mam okres, chodzę i oglądam je z każdej strony, skóra jest normalnego koloru ale na obu dokładnie w tym samym miejscu (tam gdzie się stykają, mam bardzo obfity biust) są takie mini dziurki z białymi włosami w środku, to jest symetrycznie na obu piersiach, panikuje że to objaw skórki pomarańczowej, do czwartku oszaleję... Mam 39 lat, siostra mamy chorowała na raka piersi, na szczęście żyje i ma się dobrze. Choruje na Hashimoto, oznaczyłam też prolaktynę norma jest do 23 ja mam 49.

  cały wątek