Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 11-02-2015

  Bardzo ładna sofa no i w kolorze który nie wymaga ciągłego wycierania...

  cały wątek

 • 11-02-2015

  Magenta szczerze mówiąc to nie używałam nigdy takiego profesjonalnego stworzonego specjalnie do kanapy, smarowałam ją takim balsamem przeznaczonym do skórzanego obuwia i jakimś zwykłym niby przeznaczonym do skór w samochodzie. Codzienne zabrudzenia z kanapy w postaci rozmazanej czekoladki lub rozlanego picia to wycieram chusteczkami nawilżanymi dla dzieci a nie wodą. Myślę że będziesz zadowolona a jaki kolor wybrałaś?

  cały wątek

 • 11-02-2015

  Ja odwrotnie niż Ikka zdecydowanie polecam skórę , mam w domu chłopca 5 latka i psa beagla. Kanapę posiadam już 3 lata i wygląda bardzo dobrze mimo wielu wylanych herbatek i tym podobnych . W sklepie również możesz zapytać o produkty które czyszczą plamy np. po długopisie oraz o impregnat który będzie dodatkowo chronił kanapę przed wycieraniem i pękaniem.

  cały wątek

 • 27-01-2015

  Hej Bunia, wyniki mammografii ok więc odetchnęłam z ulgą. Sama mammografia faktycznie po stronie operowanej bardziej boląca i do przyjemnych nie należy ale nie było aż tak źle. Jakie badania kontrolne oprócz mammografi jeszcze robisz? Mój lekarz twierdzi że jak nie mam niepokojących objawów to oprócz badań piersi i badania ginekologicznego niepotrzebne mi są inne . Ja się zastanawiam czy nie zrobić sobie na własną rękę usg jamy brzusznej i rtg płuc.

  cały wątek

 • 27-01-2015

  Trzymam kciuki , dziś rano też się bardzo bałam

  cały wątek