Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 16-08-2019

  Dziękuję za informacje jednak ten kaszel to z przeziębienia, bo ustał i obyło się bez leków, został jedynie poranny i czasem coś mnie złapie w ciągu dnia, ale nie męczy . Dziękuję za porady.

  cały wątek

 • 03-08-2019

  Ira czy te leki są na receptę?

  cały wątek

 • 03-08-2019

  Dziękuję za odzew, bardziej chodziło mi oto że martwię się, otóż TK końcem maja pokazało odpowiedź na chemioterapię, guzy maleją, A węzły chłonne wróciły do normalnych wielkości, płyn w jamie opłucnej znikł, leczenie działa, A kaszel nadal jest czasem lżejszy, czasem gorszy, wyniki dobre.. Szukam dziury w całym i się niepokoje..

  cały wątek

 • 31-07-2019

  Kaszel mam odkąd wykryto przerzuty, nawet jak potwierdzono regresje zmian to nie ustał, ale teraz się nasilil, czuję się słabo dziś,dodam że cała moja rodzina w domu ostatnio przechodziła przeziębienie. Ja już czarne myśli obawiam się że to nie przeziębienie, lecz progresja, w maju miałam TK wszystko było ok.

  cały wątek

 • 31-07-2019

  Mam potwierdzone przerzuty do płuc, jestem w trakcie chemioterapii, guzy są w trakcie regresji, czy pokasływanie i odksztuszanie wydzieliny powinno mnie zaniepokoić ? Kaszel miałam od samego początku, czasem bardziej czasem mniej napislony, tylko ta wydzielinA mnie niepokoi, reszta bez oznak choroby, okaz zdrowia..

  cały wątek