Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-08-2020

  Tak zrobię ! Za tydzień mamy wizytę na onkologii i zgłoszę te wszystkie niepokojące obawy, faktycznie tak nie może być bo to istna katorga, chociaż czytałam że jedna z PPań opisywała iż z każdym cyklem czuła się coraz lepiej, jeszcze zobaczę, czy to Xeloda wywołuje te objawy, czy może ten drugi lek. Jutro odstawiamy Xelode może objawy ustąpia i trzeba zmniejszyć dawki. Chyba powinnam pisać w innym wątku??

  cały wątek

 • 24-08-2020

  Dziękuję bardzo w imieniu mamy za porady troski i pozdrowienia. Panie Tomaszu dexamethason zakupiony czeka w szafce oby nigdy nie nastał ten gorszy czas, chociaż mama podczas tej chemioterapii czuję się bardzo źle, nudności, osłabienie, brak apetytu, ból brzucha z powodu którego było nawet omdlenie no i podwyższona temperatura, neurologicznie jest dobrze..

  cały wątek

 • 11-08-2020

  Pisze w imieniu Mamy. Po chwilowej nieobecności melduję, że po naświetlaniach głowy diametralna poprawa, wróciły wszystkie czynności poznawcze, równowaga, czytanie, pisanie, wróciła do codziennych domowych obowiązków. Sterydy zostały odstawione całkowicie. Po radio i sterydoterapii zero skutków ubocznych ( No może poza tym że włosy wypadły, zostało trochę na czubku głowy) Zmieniła się jej osobowość inne myślenie, poglądy, bardzo pyskata i wygadana się zrobiła ze szarej myszki dusza towarzystwa, Ale to wina zmian i ucisku w głowie. Od jutra zaczyna kolejna linie leczenia tj. Kapecytabina w dawce 3300 mg na dobę przez 14 dni + Lapatynib w dawce 1250 mg przez 21 dni. Co trzy tygodnie Czyli standardowy zestaw po Trastuzumab + Pertuzumab. Za trzy miesiące kontrolne TK.

  cały wątek

 • 18-07-2020

  Dziękuję za cenne rady, może chociaż zejdziemy do dawki 8 mg? Widzę że dziewczyny stosowały, Ale nie aż w tak dużych dawkach. Co do relanium to stosuje tabletki na noc i od tej pory drgawek nie było. Śpi jedzenie w nocy w dzień jest bardzo ruchliwa nie usiądzie ani na chwilę stara się coś robić, Ale niestety nic nie wychodzi to działa niekorzystnie na mnie bo muszę za nią chodzić krok w krok i ciągle coś poprawiać, szukać bo nie wie gdzie położyła. Panie Tomaszu czy Pan się orientuje jakie leczenie teraz może zasugerować Profesor?

  cały wątek

 • 17-07-2020

  Nie wiem jak ze skutecznością radioterapii ponieważ mama nie odczuwa aż tak bardzo jej efektów ubocznych, głowa nie bolała, leżeć też dzięki Bogu nie leżała tylko chodziła co prawda wolniej, Ale to już i przed radioterapią,tak chodziła, troszkę jej się w głowie miesza, Ale fizycznie jest dobrze. Przy radioterapii lekarz podniósł jej steryd na 12 mg na dzień mamy powoli zniego schodzić do 0. Dziś właśnie zakończyła leczenie i na onkologie mamy się zgłosić 28.07. I tak się zastanawiam co zaproponują? Czytałam że od kwietnia jest lek dedykowany specjalnie przerzutom do mózgu o nazwie TUKATYNIB tylko nie wiem czy to już stosują.

  cały wątek