Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-02-2020

  Co za człowiek. Nie martw się, moja mama 3 lata starsza od Twojej tez się niedawno dowiedziała o raku. Także nie jesteście same, to częsta choroba niestety... jak się trzymasz?

  cały wątek

 • 24-02-2020

  U mnie ciężka sytuacja. Mama z diagnozą raka, czekamy na operację, a tata od dwóch tygodni w szpitalu ze zdiagnozowaną ciężką depresją. Dwie tak ciężkie choroby na raz więc cały ciężar wsparcia na mnie. Tylko skąd brać na to siłę? W dodatku wpadłam w jakąś obsesję czytania wszystkiego co się da na forum i internecie o raku piersi. Dosłownie tym żyję, od dnia do nocy od paru miesięcy odkąd mama zaczęła diagnostyke. Oczywiście nie boję się o siebie, a o nią

  cały wątek

 • 20-01-2020

  Jak rozmawiać z mamą czekającą na biopsję i jej wyniki z podejrzeniem raka? Diagnoza trwa już miesiąc i pewnie jeszcze potrwa. Do tej pory silna babka zamieniona w kłębek nerwów, ciągły płacz i czarne myśli w głowie. Dodatkowo tata jako ten ze skłonnościami do depresji ma teraz dół w związku z chorobą mamy. Chudnie, blednie, zle wygląda i o niczym innym nie myśli. Bardzo się boi a ja nie wiem jak opanować ten strach. Oboje są w złej kondycji i nie wiem jak sobie z tym poradzić, co im mówić, co oni chcą usłyszeć? Moje wsparcie pomaga chwilowo, zaraz znów jest to samo, ja już sama zaczynam tracić siły. Dodam, że czynnikiem demotywujacym jest to, że wszystko idzie pod górke. Problemy z terminami, nieudana biopsja, po drodze jacyś bezduszni lekarze. Różne opinie, co rodzicom dało tylko mętlik w głowie i zagubienie. Czy mogę prosić o jakieś porady jak im pomóc?

  cały wątek

 • 16-01-2020

  Nie, niestety biopsja była robiona w naszym radomskim szpitalu, w żadnym profesjonalnym osrodku. Teraz ma zostać wykonana w Kielcach. Dziekuje za wytłumaczenie, tylko właśnie tak naprawde to nie możemy się same skierować na ten zabieg, lekarze mówią, że bez biopsji to oni nic nie mogą stwierdzic. Dlatego niby ta biopsja jest konieczna według nich.

  cały wątek

 • 16-01-2020

  A co oznacza operacja z marginesami? Wybacz, dopiero zagłębiam się w temat

  cały wątek