Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 30-08-2017

  Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz tylko oczekiwać, ostatnio trafiłam na lekarkę, podczas komisji, która powiedziała, no ale ma pani pierś, patrzyła na lewą a ja na to - ale nie mam praweh, a ona na to..aachaaa.. i dostałam gr na rok.ciekawe jaka teraz 'przyjemnosć' mnie spotka ;p. pozdrawiam!!

  cały wątek

 • 22-08-2017

  Cześć, Wam Wspaniałym Kobietkom. Taką mam sprawę, rok temu po chemii i radio składałam wniosek o grupę, otrzymałam na rok, więc teraz muszę ponownie, powiedzcie proszę czy muszę zanosić wszystkie dokumenty od początku choroby czy tylko te z tego roku, jaka jest wasza opinia, bo na stronie urzędu jest ze w ciągu minionego roku a znajome twierdzą,ze zanoszą full-pakiet ;p. Jak Wy zanosicie, dodam, ze w tym roku nie mam nic, bo byłam tak przemęczona choroba, że w sumie przeleżałam czas i oprócz bieżących nie będę miała nic. Tysiące pozdrowień, hej.

  cały wątek

 • 22-07-2016

  Dla Wszystkich Dziewczyn wielki bukiet ! Dzięki, że Jesteście i chciało Wam się odpisać na tego posta. TK mam we wtorek, ale nie będę siedzieć na szpilach tylko na trawie na ogrodzie Marzusia: To też nieźle przeszłaś, współczuję, ale mega szczęście, że wszystko dobrze i uwierz, u mnie reakcja jak u Ciebie..tez poczułam się gorzej niż po 1 diagnozie..przeciez po to leczymy się, trujemy chemią, zeby wygrać, a nie tam tra ta tra i od nowa, prawda? Odmożdzenie całkiem spoko i fajnie że jest Pozdrawiam serdecznie, dobrego łikendu

  cały wątek

 • 22-07-2016

  ups..ach te nerwy.. wątroba..

  cały wątek

 • 22-07-2016

  Dzięki Dziewczyny za otuchę )

  cały wątek