Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-11-2022

  ja tez miałam problematyczny węzeł i chociaż onkolog nie widziała nic złego, bo całe usg było normalne, tylko na samym końcu był podany wymiar węzła. Teraz już nie pamiętam jego wielkości. Właściwie wizyta prawie się kończyła ale ja z uporem maniaka czepiłam się tego węzła. Jeśli jest wszystko ok to po co podany jest ten wymiar. Dostałam skierowanie na mammografie, która miała potwierdzić, że wszystko jest w porządku. Nie było. Szybko dostałam telefon, że mam się natychmiast zgłosić. Otóż usg nie widziało tego co zobaczyła mammografia. NIE można odpuszczać i każdą najmniejszą wątpliwość drążyć aż do uzyskania 150% pewności.

  cały wątek

 • 04-10-2022

  "Chemioterapia powoduje sama w sobie barrzo duzo slutkow ubocznych, m.in. przerzuty np do pluc, kazdy lek, ktory brala zona w czasie chemioterapii w ulotce przesledzilem, powoduja nowotwory, rozwoj juz istniejacych, problemy z sercem, ktore nie mozna wyleczyc normalnymi lekami, zawaly serca i okolo 50 innych, przez to oczywiscie, nalezy ja wspomoc, aby czy tych skutkow ubocznych bylo mniej, czy aby zwiekszyc szanse na zupelne pozbycie sie nowotworu." Po przeczytaniu tych bzdur już nie chciało mi się czytać dalej. Mam za sobą dwa raki piersi, każdy o innych parametrach, każdy wymagał innego leczenia. Przeszłam ostra chemie i jak na razie żyje. Od pierwszego zachorowania minęło 15 lat, od drugiego 7 lat. Zaufałam lekarzom akademickim i wyszło mi to na dobre, pewnie jeszcze szczęścia łut też pomógł.

  cały wątek

 • 27-08-2022

  Jeśli w grudniu był rak z przerzutami, to gdzie one były skoro w styczniu zaatakował węzły. Co to mocno naciągane jest i jeszcze z tą reklamą orzechów. Zastanawiam się tylko czy ludzie sugerujący branie cośtamcośtam, mają spokojne sumienie, jak jakaś osoba posłucha się i zajmie się tylko alternatywnym leczeniem i umrze. Proszę o ksero opinii lekarza z jego indywidualnym numerem i z pieczątką przychodni, szpitala.

  cały wątek

 • 27-08-2022

  Ale brak dokładnych wskazówek, czy to w czasie pełni księżyca, czy może w nowiu ...?

  cały wątek

 • 13-08-2022

  Ta rolada zawsze jest hitem na imprezach.

  cały wątek