Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 27-01-2015

  Witam, proszę o pomoc, może ktoś podzieli się ze mną podobnymi doświadczeniami. Stopień znaczny otrzymałam we wrześniu 2013 r na 2 lata. W orzeczeniu pisze niezdolna do pracy, niezdolność do samodzielnej egzystencji i w związku z tym moje pytanie. Teraz w lutym chciałabym wrócić już do pracy po zakończonym leczeniu . Posiadam zaświadczenie lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań. Czy mogę mieć kłopoty z powrotem??

  cały wątek

 • 04-12-2014

  Wystawił mi lekarz orzecznik na komisji ZUS.

  cały wątek

 • 23-10-2014

  Halooo będę sama

  cały wątek

 • 19-10-2014

  Witam, otrzymałam skierowanie do Czerniawy Zdroju turnus od 04.11 czy któraś z Was kochane AMAZONKI się tam jeszcze wybiera?? Pozdrawiam

  cały wątek

 • 02-08-2013

  Dziękuję Perałko.To zgrubienie nawet tak nie przeszkadza jak to, że straszne piecze. Mam wrażenie, że się odparzyłam. Czy to nasilające się pieczenie może być spowodowane myciem? Zaznaczam, że po przywiezieniu z sali operacyjnej jedyne co pamietam to wrażenie goracego żelazka na msc operowanym (pierś i pacha). Nikt nie mówił, że mam sie nie myć. Usłyszałam tylko, prysznic w asyście i nie zmoczyć opatrunków. Z powodu braku sił użyłam tylko chusteczek mokrych do umycia pach. A przy wypisie usłyszałam po 2 dniach ściągnąć opatrunki, normalnie się myć szarym mydłem i nic nie zakładać.

  cały wątek