Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-10-2019

  Dzięki za info. Tak mamie mówiłam że wszystko musi być wygojone a z tym idzie pomału niestety. Ale lekarka we środę oglądała mamę i powiedziała że nie jest źle ????

  cały wątek

 • 03-10-2019

  Cześć wszystkim ???? Może jest jeszcze na forum ktoś kto mnie pamięta ???? Słuchajcie mam pytanko i nie wiem czy w dobrym miejscu napiszę ale jak nie to dajcie znać Szukam miejsca gdzie szybko można się dostać na naświetlania w Krakowie lub Nowym Sączu ale żeby było z noclegami. Moja mama będzie miała naświetlania, we środę ma wizytę u onka i pewnie coś jej zaproponują ale zawsze warto coś wiedzieć. Mama miała operacje na początku września a że wyszły 2 węzły zajęte to będzie radio. Podpowiedźcie coś żeby mieć jakąś alternatywę. I dajcie znać ile czekałyście na termin radio. Ja akurat nie miałam i nie bardzo wiem jakie są terminy teraz (zresztą nawet jak bym miała to jestem ponad 11 lat po i pewnie coś się pozmieniało) Dzięki z góry ????

  cały wątek

 • 14-03-2011

  Jeszcze raz Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za życzenia!!!!

  cały wątek

 • 13-03-2011

  Dziewczynki kochane bardzo bardzo Wam dziękuję za cudowne życzenia!!!! Mam nadzieję że się spełnią choć w części A za 26 dni będą moje następne urodzinki - amazońskie już 3 ))) Buziaki dla Was wszystkich zostawiam i jeszcze małe co nieco

  cały wątek

 • 08-02-2011

  Grażynko zdróweczka całej masy!!!!!!!

  cały wątek