Avatar

O mnie

Witam wszystkich , mam na imię Asiula , mam dwoje dzieci syna i córkę  i dobrego męza  , mam wielu przyjaciół ,.Guza wyczułam w grydniu 2009 r , a w styczniu usunięto mi lewą pierś , obecnie jestem w trakcie chemioterapii , z natury jestem  wesołąi radosną dziewczyną , staram się żyć tak jak przed chorobą,ale czasem miewam dołki , pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Komentarze do profilu

«12
»
 • uśka (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2010-07-02 18:32:28
   

  Witaj Maju :kwiatek: Dasz radę jak my wszystkie ,ja operacje miałam w pażdzierniku ,chemię zakończyłam w marcu jest super na forum trafiłam niedawno .Pozdrawiam :buziak:

 • lulu (offline)

  k/Kwidzyna 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2010-07-02 13:43:24
   

  Witaj, najważniejsze to pozytywnie myśleć. Ja chemii nie mialam, znam tylko z opowiadań koleżanek ale tyle ich przeszło chemię i jest dobrze to na pewno i Ty sobie poradzisz. Niektóre z nich pisały, że przy każdej chemii wyobrażały sobie jak ten sk....... dostaje w d.... i to im pomagalo. :ok:

 • suchal (offline)

  Uzdrowisko 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2010-07-02 13:32:57
   

  Witaj Maju. :roze:

  Kiedy ja zachorowałam, nie zdawałam sobie sprawy z tego jaki ogrom ludzi choruje na raka. Jadąc do centrum Onkologii w Bydgoszczy miałam duszę na ramieniu. Po operacji  i całkowitym leczeniu weszłam na forum, właściwie to koleżanka mnie zapisała. Teraz jestem już osobą "uzależnioną" od forum .W każdej chwili można wejść i pisać. Opowiadać i pytać. :tak:

  Zatem życzę Ci abyś cierpliwie poddawała się leczeniu. Po fakcie będziesz  zdziwiona, że masz to za sobą. A tutaj spotkasz osoby, które pomogą Ci przez wszystko przejść..

  Pozdrawiam,pa.

«12
»