Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-01-2020

  Krynia58 dziękuję Boję się, że jak teraz złożę dokumenty, to dadzą mi niższy albo żaden. Także chyba poczekam do maja.

  cały wątek

 • 21-01-2020

  Mam do Was pytanie. Do końca maja br mam przyznany stopień niepełnosprawności (umiarkowany). W ubiegłym roku zachorowałam na raka tarczycy. I w związku z tym zastanawiam się czy nie wystąpić o ponowne wydanie orzeczenia ze względu na pogorszenie stanu zdrowia. Zakładam, że st. umiarkowany to i tak będzie max. Mogę oczywiście doczekać do maja i wtedy wystąpić z wnioskiem o przedłużenie st. niepełnosprawności, ale to wiąże się z bardzo długim oczekiwaniem. Ostatnio trwało to wszystko ok. 2 miesiące. No i przez miesiąc nie wiedziałam czy będę miała przyznany jakikolwiek stopień, a wtedy nie wiadomo, czy mogę nadal chodzić na 7 h do pracy do momentu wydania orzeczenia. Czy występując o wydanie nowego orzeczenia może być tak, że nie dadzą mi żadnego, albo niższy?

  cały wątek

 • 26-12-2019

  Karina Strasznie to dziwne, że lekarz nie chce Ci dać Reseligo. Ja miałam podobnie. Od samego początku przyjmowania tamoksyfenu przerastało mi endometrium. Po pierwszej abrazji dołączono mi Reseligo i na razie mam spokój (już blisko 3 lata). Pytałam onkolożkę jak długo taki zestaw będę brać, to powiedziała, że najprawdopodobniej dotąd, dokąd tamoksyfen.

  cały wątek

 • 02-06-2019

  A czy któraś z Was była jednocześnie leczona z powodu raka piersi i raka tarczycy? Ciekawa jestem jak się mają jedne leki do drugich, jakich skutków mogę się spodziewać? Żeby potwierdzić bądź wykluczyć to co pokazała biopsja, trzeba usunąć tarczycę. Po usunięciu czeka mnie przyjmowanie hormonów tarczycy. Wiem, że jest masa kobiet, które to przeszły i jakoś sobie dają radę. Ale czy ktoś przechodził i jedno i drugie?

  cały wątek

 • 30-05-2019

  (*)

  cały wątek