Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 07-01-2021

  Witaj. Myślę, że tomografię lub rezonans jamy brzusznej. Oczywiście trzeba mieć na te badania skierowanie, nawet gdy robi się je prywatnie. Zawsze też warto USG. Może ktoś będzie bardziej w temacie i Ci tu odpisze, ale jest też forum raka jajnika - choć ja nie nastawiałabym się od razu, że to może być taki rak czy w ogóle rak - podaję link https://nowotwor.eu/viewtopic.php?p=53257&fbclid=IwAR2P75WjNkdK-2W_zHXKtrDw0iXAdl3CQv4vnS4AQ0I3hmzTqXSpIxO0Ovk#53257 Trzeba być zarejestrowanym, by czytać to forum lub pisać na nim, ale warto. Swojego czasu dużo mi pomogli, gdy chorował ktoś z mojej rodziny.

  cały wątek

 • 07-01-2021

  Irciu, tomografię robiono. I Dopplera tętnic - wszystko właściwie w porządku. Jest jeszcze sugestia w kierunku reumatologicznym lub zaburzenia przyswajalności pierwiastków...

  cały wątek

 • 07-01-2021

  Nasze forum ma duży zasięg, także międzynarodowy - może ten problem będzie już komuś znany? Jak w temacie: nagła utrata widzenia na jedno oko utrzymująca się już kilka dni. Osoba ta trafiła do kliniki okulistycznej w Lublinie, gdzie poza niedokrwieniem nic więcej nie stwierdzono. Podano leki, z zaleceniem na miesiąc i trzeba dalej szukać przyczyny. Czy ktoś może zna taki problem, ma sugestię, do jakiego specjalisty kierować się, by problem wyjaśnić?

  cały wątek

 • 03-01-2021

  Są też protezy z regulacją - mają pompkę, co pozwala zwiększać czy zmniejszać rozmiar protezy. Nie jestem tylko pewna, czy kształty tych z pompkami też są rożne.

  cały wątek

 • 24-12-2020

  Radości, zdrowia i nowych nadziei na ten piękny czas świat Bożego Narodzenia!

  cały wątek