Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 07-12-2019

  Dziubas , dziekuję , przepisała mi to internista na odbudowę nerwów , przeciw bólowo mam ogromne bóle barku , kregosłupa , bioder , ręką juz nie ruszam , 2 godziny poza domem ,ból żeber a ostatnio piszczele , po tej pregabalinie ból był mniejszy . W poradni osteoporozy lekarz mi przepisał OSAGRAND ale muszę poczekać na wynik pet , w Gliwicach twierdzą abym czekała bo bolą mnie kości szczęki , co grozi martwicą. Miałam rezonans szczęki , chirurg stwierdził wszystko ok . Ja uważam że mam powikłania po pembrolizumab { immunoterapia } , na angielskich forach czytałam że dają powikłania szkieletowe ,i jeden pan , żona pisała że jest niepełnosprawny. Z zdziwieniem zus przyznał mi rentę z tytułu niesamodzielnej egzystencji , nawet nie byłam na komisji , 500+ dostałam aż 190zł , uzasadnienie w trakcie diagnostyki przerzutu do kości. ściskam serdecznie i poczekam na Tomasza . 13 stycznia mam wizytę u Wysockiego .

  cały wątek

 • 06-12-2019

  Witam . Mam prośbe , neurolog na bóle stawów kręgosłupa i ból zeber przepisała mi Pregabalin i Doreta . Ból się zmiejszył , ale ja już wcześniej miałam depresję , a po tych lekach nie mam sił się ruszać , widzę podwójnie { cyferki się majgają } , boję się tych objawów , mówiłam do lekarki żeby zmniejszyć dawki ale powiedziała że nie , to minie . Mam potrójnego , scytografia nic nie wykazała , zwyrodnienia kręgosłupa , uszkodzenie barku . Napiszcie coś jak macie z tymi lekami doświadczenia . pozdrawiam

  cały wątek

 • 18-10-2019

  witam dziękuję Dziubas i Tomasz . W gliwicach twierdzą że dalej beda badali czy to nie przerzuty , tylko muszą sprawdzić czy to nie autoimunologiczne , póżniej pet. Ale ja mam 51 lat , zachorowałam 04.2017 r i niestety miałam immunoterapie , która często powoduje powikłania mięśniowo- szkieletowe . Czy leczenie jest drogie ?

  cały wątek

 • 16-10-2019

  Witam . Tomasz u góry są moje posty . na razie okazało się że nie przerzuty do kości tylko osteoporoza , boli mnie wszystko , gdzie na forum znajdę informację na ten temat , znalazłam tylko kilku letnie posty. dostałam skierowanie gdzie sie leczyć w Katowicach. Jak ktoś ma takie doświadczenia , proszę dziewczyny odezwijcie się. pozdrawiam

  cały wątek

 • 13-09-2019

  Ania bardzo dziękuję pozdrawiam , mieszkam na śląsku i nie wiem jak z tymi stawami sobie poradzić , już mam uszkodzone ramię , a tu postępuje dalej , pozdrawiam bardzo.

  cały wątek