Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-04-2017

  do Becia 39 o ...moja droga masz bardzo wypaczone i nie wiem na czym oparte wyobrażenie o swej ojczyźnie w kwestii leczenia raka piersi .Ja także zapadłam na tę chorobę, która została ujawniona podczas rutynowych - przesiewowych badań piersi - mamografii.W okresie 1,5 m-ca od tejże byłam już na stole operacyjnym .Zmianę usunięto i także czeka mnie jak Ciebie radioterapia i pewnie hormonoterapia Operację i całe leczenie miałam i będę kontynuowała w Centrum Onkologii w Bydgoszczy , to szpital na b. wysokim poziomie - pozdrawiam

  cały wątek

 • 20-04-2017

  do Teresa 1960 - nie rozumiem czemu chcą cię męczyć chemią skoro węzły miałaś czyste guz nie duży usunięty w całości z marginesem i guz chyba był hormonozależny? na jakiej podstawie uważają że będzie tj. może być nawrót?

  cały wątek

 • 17-04-2017

  Dziękuję Ci jola 1234 , tak mi właśnie wstępnie mówił lekarz w szpitalu - CO w Bydgoszczy - jeszcze przed operacją 3 kwietnia , rany się goją cięcie na piersi i pod pachą , mama nadzieję że będzie ok , pozdrawiam

  cały wątek

 • 14-04-2017

  Miałam raka w 100 procentach hormonozależnego, 0,4 cm - usunięty został wraz z ogniskami raka in situ o śr. do 1 mm zlokalizowanych w otoczeniu raka inwazyjnego, margines zdrowych tkanek o szer. pow. 1 cm, węzły wartownicze sprawdzane (izotop technetu ) są czyste .Za 10 dni komisja w celu dalszego leczenia , czego mogę się spodziewać - czy całego pakietu : chemia, radio i hormonoterapia?

  cały wątek

 • 10-04-2017

  czy któraś z Was miała badania krwi w kierunki limfocytów TREG ?Ja miałam pobraną krew w dnu operacji , dzień po operacji , następnie mam mieć przed rozpoczęciem radioterapii i w ostatnim tyg. radioterapii .Ma to jak poinformował mnie lekarz upewnić go o właściwym wyborze schematu leczenia tj. bez chemii , jedynie teleradioterapia.brachyterapia i na końcu ew. hormonoterapia.

  cały wątek