Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-08-2019

  https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75d66f3ca845.jpg Witam proszę o informację czy powinnam martwić się tymi guzlami podoplucnymi i czy powinna być podjęta dalsza diagnostyka?

  cały wątek

 • 28-08-2018

  Taka odpowiedź nie jest pomocna, A wręcz niepotrzebna. To wiem. I liczę tu na odpowiedź osób z podobnymi doświadczeniami wynikami. Na sama biopsje muszę czekać 2 tyg A co mówiąc o wyniku.

  cały wątek

 • 28-08-2018

  Witam Jestem dwa lata po masektomi wezly były czyste, obecnie na tamoksyfenie Ostatnio dostałam wysypka czerwone krostki plaski4 na całym ciele. Zlecono usg watroby. Tam podejrzana zmiana, zlecone tk W tk wątroba w porządku, natomiast wychodzi w tkance podskórnej prawej części klatki piersiowej w segmencie 6 okolicy miedzyzebrowej widoczny wezel chłonny o sr 9 mm do weryfikacji biopsja. Czy to przerzut?

  cały wątek

 • 21-09-2016

  Witam. Moja mama ma raka piersi rozpoznanego w.kwietniu. T2N0M0. Przewodowy dawny cos takiego. Potrójnie ujemny. 20% komorek raka w.guzie. masektomia piersi wraz z 3 wezlami wartownicYmi. Przechodzi chemię obecnie po 3 kursie AC. Skierowana na tomografia komp. Niepokoi mnie w wyniku pare rzeczy. Proszę o.wyjasnienie. W trzustce wykryta torbiel w trzonie. Oraz w kregoslupie w odcinkach l4 i l1 ogniska sklerotyczne o wielkosci 9mm. Czy to.oznacza przerzuty? Czy pisalao by qtedy o charakterze meta. DZiękuję

  cały wątek

 • 21-05-2016

  Obawiam się ze ma Pan racje Panie Kubo czy to oznacza zle rokowania rozumiem? W stadium zaawansowanym liczba przezyc 5 letnich spada prawda? Proszę o odpowiedź.

  cały wątek