Avatar

O mnie

 

7 potężnych ikon mody wszechczasów

 

 

Klasyczny styl Audrey Hepburn nigdy nie wychodzi z mody. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że ubrania, które nosi, od dziesięcioleci inspirują kobiety na całym świecie. Wólka Kosowska Jej miłość do mody zaczęła się, gdy w 1950 roku poznała Huberta de Givenchy, a rola Holly Golightly w „Śniadaniu u Tiffany'ego” uczyniła ją najpopularniejszą aktorką filmową i modową tamtej epoki.

 

 

 

 

David Bowie

 

 

Kolejną legendą i artystą, który stał się ikoną mody, jest David Bowie. Wólka Kosowska Hurtownie Ten facet zawsze przynosi światu coś nowego. Niezależnie od tego, czy jest to modna fryzura, taka jak Mullet Hair, czy styl mody, który nie zna granic i definicji. David Bowie był pierwszym artystą, który przeciwstawił się modom i normom płci i zawsze jasno wyrażał siebie. I oczywiście, poza muzyką Davida Bowiego, jego wyczucie mody jest czymś, co wielu ludzi zawsze pamięta.

 

 

Jackie Kennedy

 

 

Jeśli chodzi o kobiety, które stały się ikonami mody, tworząc odrębną kulturę mody i stylu, Jackie Kennedy nie może zostać zignorowana. Chociaż nie była aktorką ani artystką, Jackie Kennedy nadal była wpływową ikoną mody tamtych czasów ze swoją słynną fryzurą typu bob lub dużymi okularami przeciwsłonecznymi, które nawet dziś noszą kobiety.

 

 

Józefina Piekarz

 

 

Josephine Baker była piosenkarką jazzową i aktorką oraz pierwszą czarnoskórą kobietą, Hurtownia bluzek damskich w Wólce Kosowskiej która zagrała w dużym filmie animowanym w 1927 roku. Jej styl wywarł wpływ na świat mody. Błyszczące stroje, bikini, naszyjniki z pereł i efektowna biżuteria tworzą styl Josephine Baker. Jeszcze 100 lat później ludzie nie mogą zapomnieć o jej niezwykle imponującym stylu.

 

 

 

 

Diana Księżniczk

 

 

Nie tylko wygląd księżnej Diany jest atrakcyjny, ale jej styl ubierania się ma również wielki wpływ na świat. Przedmioty, które nosiła, stały się bardzo modne w przeszłości i są popularne nawet dzisiaj. Niezależnie od tego, czy jest to top motocyklowy ze swetrem i trampkami, czy legendarna czarna sukienka, którą nazywamy „suknią zemsty”, która stała się sukienką na studniówkę, Hurtownia bluzek którą uwielbiały dziewczyny w tamtych czasach. I oczywiście, nawet po śmierci księżnej Diany, jej styl jest nadal żywy.

 

 

Marilyn Monroe

 

 

Czerwone usta Marilyn Monroe, blond włosy i powiewająca spódnica to wciąż to, co widzieliśmy dawno temu. Moda hollywoodzkiej aktorki została nazwana ikoną z filmu „The Seven Year Itch” z seksownym wizerunkiem. Poza tym tętniące życiem stroje kąpielowe i styl Marilyn wpłynęły na świat mody.

 

 

Od lat 50. do dziś stała się jedną z ikon mody.