Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-02-2017

  Witam, kochane zastanawiam się nad rekonstrukcja. Jestem po radioterapii 2,5 roku, byłam już na konsultacji ale cały czas się boję i nie jestem zdecydowana. Chirurg zaproponował rekonstrukcje z płata z pleców. Czy któraś z Was miała rekonstrukcje tą metodą? Jakie są skutki uboczne? Jak szybko się goi? Jak taka pierś wygląda??

  cały wątek

 • 25-11-2016

  Dzisiaj byłam na konsultacjach w sprawie rekonstrukcji piersi. Lekarz stwierdził że lepszym rozwiązaniem dla mnie jest rekonstrukcji przy użyciu płata z pleców bo ja chuda, małe piersi no i po radio. Trochę się boję i jeszcze nie wiem jaka decyzję podejmę. Jak to jest już z nowym cyckiem? Czy w razie wznowy, nawrotu da się to wyczuć? Robi się też usg i mammo??

  cały wątek

 • 18-07-2016

  Hej pytanie, czy lekarz rodzinny może dać skierowanie na tk klatki piersiowej?

  cały wątek

 • 30-03-2016

  Witam, w maju kończy mi się orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,składam wniosek o przedłużenie. Nie pamiętam co należy zaznaczyć w prośbie o wydanie orzeczenia, na pewno zasiłek pielęgnacyjny a poza tym? Na druku mam do wyboru: odpowiednie zatrudnienie, szkolenia, konieczność zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, korzystanie z systemu środowiskowego wsparcia w samodzielnej egzystencji (korzystanie z usług socjalnych, opiekuńczych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych) korzystanie z ulg i uprawnien na podst art. 8 ust 1 - prawa o ruchu drogowym ze względu na ograniczenie sprawności ruchowej korzystanie z systemu pomocy społecznej korzystanie z innych ulg i uprawnien (jakich) i zaznaczałyście też korzystanie ze sprzętu rehabilit. ? jakiego?

  cały wątek

 • 14-02-2016

  A ja mam problem z lysieniem :/ wlosy po chemii odrosly slabe, przerzedzone, mam ich tak malo na glowie ze widac bardzo duze przeswity. Niestety łysienie androgenowe. Ma któraś z Was podobny problem? Załamuje mnie ta sytuacja...

  cały wątek