Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-12-2018

  Witaj! Jestem po obustronne profilaktyczne mastektomii. Jestem bardonzadowolana z wyglądu swoich piersi po operacji. Mam 33 lata i jeśli stalabym jeszcze raz przed podjęciem decyzji czy poddać się operacji bez namysłu zrobiłbym to poraz drugi. Wszystko zależy od tego jakie masz podejście czy mega się stresujesz przed każdym badaniem, czy myślisz cały czas o tym, że możesz zachorować??? Trzeba sobie zdać sprawę z tego że te piersi nie nie będą czuły tak jak naturalne ale mimo wszystko bardzo się cieszę, że to zrobilam????

  cały wątek

 • 28-10-2017

  Witam! Jestem obciazona genem brca1 i w lutym mam miec przeprowadzona operacje podskornej mastektomii z rekonstrukcja z zastosowaniem macierzy ADM .... szkoda tylko , ze macierz ta nie jest refundowana

  cały wątek

 • 06-06-2017

  Dokladniejsze badanie rezonansem jest w aparatach wysokopolowych 1.5 T . Rezonans otwarty to rezonans nisko polowy do 1 T jakosc tych badan jest gorsza i trzeba sobie z tego zdawac sprawe napewno takie badanie jest tansze i bardziej komfortowe natomiast wartosc diagnostyczna jest zdecydowanie nizsza.

  cały wątek

 • 12-08-2016

  Moze rezonans rozwialby watpliwosci. Czesto zmiany ktore sa niejednoznaczne w KT weryfikuje sie w MR.

  cały wątek

 • 17-07-2016

  Witaj! W przypadku profilaktycznej mastektomie nie ma tego typu problemow jak bol ktegoslupa ,czy bol podczas plywania. Po zabiegu piers boli ale dostaje sie srodki przeciwbolowe. Po 3 miesiacach wszystko jest jiz wygojene i z reguly nic nie doskwiera nawet podczas spania czy zmiany pozycji w nocy. Ja rowniez jestem obciazona mutacja BRCA1 i w przyszlym roku bede miala zabieg profilaktycznej mastektomii.Kasiu moge zapytac ile masz lat? I jak dlugo wiesz o mutacji?

  cały wątek