Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 24-12-2011

  Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim Amazonkom i ich rodzinom życzę w ten wigilijny wieczór!

  cały wątek

 • 04-07-2012

  ja też trzymam lolka za Ciebie i za wszystkie potrzebujące,mocno trzymam!!!!!!!!!

  cały wątek

 • 04-07-2012

  Własnie byłam dziś w IO na Garncarskiej w Krakowie i dostałam recepte na 3 opakowania,czyli jestem już zaopatrzona na prawie pół roku,pozdrawiam

  cały wątek

 • 03-07-2012

  Witam moje drogie koleżanki.Mam pytanko.Napiszcie mi ,czy którejś a Was zdarzyło się mieć dłuższą przerwę w braniu tamoxifenu i czy były jakieś skutki ,np. krwawienie .Wyjeżdżam na dłużej z kraju i przyszło mi na myśl,że może mi braknąć tabletek na około tydzień,do 10 dni.Wiadomo,że postaram się o receptę w kraju.Jeżeli ktoś korzystał z unijnej służby zdrowia,to proszę napisać co ja muszę przedstawić,żeby lekarz niemiecki wypisał mi receptę na Tamoxifen.

  cały wątek

 • 23-06-2012

  Ja bym się normalnie rozpłakała.Pamietam jak czekałam od 10.00,bo na te godzine miałam przyjść,do 15.00,ale załatwiona byłam przez 3 lekarzy i gabinet zabiegowy.Gdy siedziałam jak sierota przed ostatnim gabinetem,byłam poinformowana,że lekarka jest na oddziele,to jak tak sama czekałam to wymiekłam i chyba jakaś łza mi popłyneła,albo już miała.Szczegółów nienpamietam,ale tej przykrości co czułam i zmęczenia to nie zapomnę.

  cały wątek