Avatar

O mnie

Mam na imię Renata  zachorowałam w  2011r,i od tej pory jestem częstym gościem na  forum , częściej czytam niż piszę.Jestem z każdą z dziewczyn która walczą i z każdą która się cieszy z wygranej z gadem.A prywatnie mama  dwóch synów już dorosłych i na swoim .No i mam dobrego męża  moją największą podporą w walce z gadem. 

Komentarze do profilu

«12
»
 • Haniap. (offline)

  Poznań 

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net
  zgłoś naruszenie

  2011-09-13 10:30:24
   

  Witaj kochana i nie bądź przerażona :pociesza: To Ci i tak niczego nie zmieni, a tylko przeszkodzi w spokojnym spojrzeniu na swoją sytuację. Czytaj forum, pytaj o wszystko i bądź z nami :serce: Buziaka zostawiam :buzki:

 • mituraewa (offline)

  Gdańsk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2011-09-12 22:12:43
   

  Witam serdecznie na forum:kwiatek:

 • Wiola (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2011-09-12 17:43:36
   

  Cześć Reniula:buziak:, nie bój i nie przerażąj ,Jestem  dopiero co po operacji (piszę ze szpitala) więc rozumiem Twój strach przed tym wszystkim.

  Niewiele mogę jeszcze napisać ,ale dobrze trafiłaś bo tu laseczki są takie kochane że od razu stawiają na nogi swoim wsparciem  i unosi się bardzo wysoko głowę preżąc pierś do walki.:tak:

  Zaczekaj jak zaczną pisać, od razu poczujesz się o niebo lepiej.

  Ja na obecna chwilkę tulę mocniutko i kwiatucha zostawiam.:kwiatek:

 • re_niula (offline)

  Bytom 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2011-09-12 14:51:57
   

  Witam wszystkich serdecznie, czytam wasze forum od kilku dni , bo właśnie sama dowiedziałam się ,że mam guza - o nazwie (carcinoma ductale invasivum NHG II.Nie wiem co to oznacza ale jestem przerażona, proszę o informację

«12
»