Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 27-07-2012

  No właśnie u mojej mamy dopiero po zamiania antybiotyku na silniejszy widać że rumień zaczął blednąć ale wszystko niestety ustepuje bardzo powoli. Jak zapalenie ustąpi to lekarz zrobi usg i zobaczy czy nie ma tam pod blizną wznowy która mogłaby spowodować to zapalenie. Mam nadzieję że to tylko zapalenie i wszystko będzie ok.

  cały wątek

 • 25-07-2012

  Moja mama właśnie dostała taką róże wokół blizny po usunięciu piersi. Stało się to nagle czyli gorączka, dreszcze napuchnięcie blizny i oczywiście duży, czerwony i swędzący rumień. Jeden antybiotyk nie zadziałał i lekarz zmienił go na inny. Teraz mama gorączki nie ma i czuje się lepiej ale ten rumień nadal się utrzymuje. Ile czasu u Was utrzymywał się rumień? po jakim czasie zszedł? Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 24-10-2010

  Witam, To ja wysłałam to pytanie do eksperta ponieważ, jak moja mam skończy radioterapię to będę się starała żeby mama dostała ten lek. Nie rozumiem też tej wypawiedzi eksperta i dlatego Dani napisz proszę co powiedział twój lekarz. Ekspert napisał też "LEK TEN POZOSTAJE JEDNAK BEZ WPŁYWU NA CZAS CAŁKOWITEGO PRZEŻYCIA PACJENTEK" no to niby po lo lekarze by go dawali profilaktycznie? Coś mi się tu nie podoba w tej wypowiedzi. Inna amazonka napisała gdzieś na formu że lczey się w Niemczech i tam ten lek jest podowany zapobiegawczo w standardzie. Pozdrawiam

  cały wątek

 • 28-07-2010

  Witam już jesteśmy po komisji i faktycznie można było z mamą wejść i nikt się nie obraził Na pytania też odpowiadali

  cały wątek

 • 26-07-2010

  Tak dobrze rozumujesz Al_la. Jutro mam idzie po pooperacyjne wyniki patomorfologiczne a potem na tzw. komisję na której zadecydowane zostanie jak mama będzie dalej leczona.

  cały wątek