Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-11-2021

  To pacjentka podejmuje decyzję, jeżeli mama chce mastektomię bo np dla jej komfortu psychicznego to lekarz powinien uszanowac decyzję. Teraz jest nacisk na operacje oszczędzające ale to zawsze pacjent decyduje .

  cały wątek

 • 26-11-2021

  Czy mama dostała coś od onkologa na żołądek osłonowo bo powinna mieć. Niesmak niestety jest podczas chemii ja miałam taki metaliczny.

  cały wątek

 • 25-11-2021

  Kiara też jestem pełna podziwu i trzymaj się.

  cały wątek

 • 24-11-2021

  Wg mnie to bardzo dobrze.

  cały wątek

 • 21-11-2021

  Agnieszko mnie też chemiczka obiecywała że na paklitakselu tylko się przerzedzą ale po drugim wlewie zdjęłam całość z głowy . Szkoda że ci nie zaproponowano czepka chłodzącego. Teraz możesz dopasować perukę do swoich poprzednich włosów . Brwi bardzo szybko odrastają jak tylko skończy się chemię, gorzej rzęsy ale też bez tragedii. Po skończonej chemii skóra robi się bardzo piękna oczywiście na pewien czas, to taka rekompensata za włosy. Dbaj o paznokcie bo na paklitakselu bardzo łatwo o grzybicę . Jeśli masz problem ze spaniem to polecam psychiatrę bo dla nas te leki bez recepty są trochę za słabe. Jeżeli faktycznie masz stresującą pracę to lepiej odpuścić i przejść na zasiłek oczywiście jeżeli póżniej nie będziesz miała problemu z powrotem do pracy bo pieniądze na leczenie są bardzo ważne . W naszej chorobie spokój jest najważniejszy i żebyś miała czas skupić się na sobie.Herceptyna bardzo osłabia serce i pewnia ta pani o której piszesz miała z tym problem. Ten leek na T to pewnie tamoksyfen. Ja na włosy stosuję tabletki Hair Volume , zapytaj swojego onkologa czy możesz stosować pod koniec chemii . Jak coś to pytaj bo napisałam to co z własnego doświadczenia wiem.

  cały wątek