Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 17-02-2021

  Witam... Ale się złożyło, dziś w 16 rocznicę mojej pierwszej chemii dostałam gemcytabinę. Ale samą bez dodatkowego wsparcia, nie mam na myśli nawodnienia i premedykacji. Mam niedosyt. Przy następnej wizycie porozmawiam na ten temat. Dla mnie ważne jest że dalej jestem "w grze". Nurtuje mnie pytanie- czy teraz w trakcie leczenia robić biopsję, czy to ma sens? Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 12-02-2021

  Witam...była wczoraj u moje doktórki. Dostałam skierowanie na biopsję .Trochę to potrwa, 26.02 wizyta u prof. który ma to wykonać ,wyznaczenie daty biopsji oczekiwanie na wynik. W poniedziałek mam się z skontaktować z moją doktórką w celu dalszego leczenia. Dla mnie jest ważne że będzie leczenie. A jakie zobaczymy .Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 10-02-2021

  Witam...Tomaszu dziękuję za cenne wskazówki ..jutro mam wizytę u mojej doktórki , zobaczymy co będzie dalej. Miłego dnia

  cały wątek

 • 08-02-2021

  Witam... Od września biorę Glandex... Zaczeło się od nadmiernej potliwości(obecnie zmniejszyła się) chwilowy swąd (trwał krótko) bezsenność(obecnie brak) jadłowstręt krótko a obecnie dopadły mnie trwające krótko i wędrujące bóle mięśniowo-szkieletowe.Czyli sprawdzają się skutki uboczne z ulotki.

  cały wątek

 • 08-02-2021

  Witam...po 9 latach pojawiły się przerzuty do kości (2005r obustronna mastektomia hormonozależny 5 lat armidexu) dostaję kwas zolendronowy i od 03.2015 do 07.2017 Faslodex .Gdy pojawił się przerzut do wątroby dostałam Paclitaxelum było tego 48 co tydzień, zmiany z 36mm zmniejszyły się do 27 mm. Gdy znowu się powiększyły dostałam na 2 miesiące Aromek. Następnie przyjmowałam Carboplatynę Endosan 50 mg ,Cacetabinę 1000mg 43 razy co dwa tygodnie .Była poprawa z 59mm. zmniejszyły się do 24mm. Ale we wrześniu zaczęły się powiększać .Od tego czasu jestem na Glandexie .Teraz robiłam Tk zmiany się powiększyły i doszły nowe. Nie wiem co zaproponuje mi moja doktórka ,ale we wrześniu stwierdziła że na Rybocykib się nie kwalifikuję. Próbowałam skontaktować się z prof. Wysockim ale jest ciężko. Czy jeszcze mam szansę na dalsze leczenie ? O co walczyć...

  cały wątek