Avatar

O mnie

Bardzo lubię słuchać muzyki, szczególnie w formacie winylowym. Od dawna jestem fascynowany tą formą dźwięku i nie przestaję zdumiewać się, jak wiele szczegółów muzycznych można usłyszeć dzięki temu nośnikowi.

Kiedy tylko mam czas, chętnie słucham swojej kolekcji winyli. Mam wiele ulubionych albumów, które często powracam do słuchania. Uwielbiam ciepły dźwięk, który słychać na winylach i fakt, że każdy album ma swój unikalny charakter. Nie ma nic lepszego niż rozpakowanie nowego albumu, położenie go na talerzu gramofonu i delektowanie się dźwiękiem.

Oprócz słuchania muzyki, uwielbiam również jazdę na rowerze. To dla mnie świetny sposób na relaks i pozbycie się stresu. Kocham wycieczki rowerowe, zwłaszcza poza miasto, gdzie mogę odpocząć od hałasu i zgiełku. Lubię też zdobywać nowe szlaki rowerowe i eksplorować nowe tereny.

W moim wolnym czasie, lubię też uczyć się nowych rzeczy. Chętnie przeglądam internet w poszukiwaniu nowych pomysłów na ciekawe projekty DIY lub ćwiczenia na rozwój umiejętności, które już mam. Staram się również przeczytać kilka książek w miesiącu, ponieważ uwielbiam poszerzać swoją wiedzę na różne tematy.

Muzyka i jazda na rowerze to moje ulubione zajęcia, a kolekcjonowanie płyt winylowych to moja pasja, która z czasem przerodziła się w pomysł na biznes i założenie sklepu https://winyle-online.pl. Jestem również zawsze gotowy na nowe wyzwania i z przyjemnością uczę się nowych rzeczy.