Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 11-02-2020

  Wszystko co wkładamy do ust wiąże się z pewnym ryzykiem. Nigdy nie wiemy, czy coś nie zanieczyszcza suplementu, czy produktu żywnościowego, czy ryba nie zawiera znacznej ilości metali ciężkich, resztek antybiotyków, czy innych świństw. Musielibyśmy mieć kontrolę nad produktem od początku do końca, a to niemożliwe. Nie dajmy się jednak zwariować, wybierajmy mądrze i starajmy się odżywiać mądrze.

  cały wątek

 • 11-02-2020

  Migdałowe można sobie samemu zrobić, co do sojowego to byłbym ostrożny

  cały wątek

 • 11-02-2020

  Ja też pamiętam saturator, jednak nie porównywałbym wody z sokiem z saturatora, a szklanki coca-coli. Pewnie, że jak się człowiek napije to od tego nie umrze, ale jaki sens jest pić coś, co niedość, że nic nie daje organizmowi, to jeszcze go obciąża?

  cały wątek

 • 11-02-2020

  W ogóle nie powinno się brać suplementów "na własną rękę".

  cały wątek

 • 11-02-2020

  Ja miałam gównianą dietę jogurty sery żółte jajka białe pieczywo mało ruchu dużo stresu ciąża i bach w 8 miesiącu wykryłam potworka pod pachą.G3 her2.od diagnozy dieta vegańska.Przez całe leczenie zero produktów zwierzęcych.Teraz jeszcze mam jeden wlew herceptyny.Od 2 tyg. do swojej vegańskiej diety wprowadziłam ryby bo mi kiepsko włosy rosną wolno i rzesy i brwi też za wolno odrastają do tego moja cera postarzała się w ciągu całego leczenia z 10 lat.Jestem załamana.Ale do produktów ml;ecznych nie wrócę.wiem że u mnie może być problem z niedoborem białka więc ryby je uzupełnią.Kupuję organicznego łososia.Innych ryb się boję.Mięsa nie tknę bo są w nim hormony antybiotyki.Problem ze skórą wynikać też może z brania zoladexu na czas chemii.Liczę że jajniki chociaż na pół gwizdka podejmą pracę.Może tak będzie bo uderzeń gorąca już nie mam.Oj dziewczyny życzę wam zdrowia i mądrych decyzji żywieniowych takich , które przybliżą nas do zdrowia.Pozdrówka. Ja bym do jednego worka nie wrzucał jogurtów, żółtych serów, jajek i białego pieczywa. Oprócz białego pieczywa podałaś wartościowe produkty. Oczywiście, kupując w sklepie, należy zwracać uwagę na skład, bo "zwykły" jogurt lub ser może zawierać dodatkowe, niepotrzebne składniki.

  cały wątek