Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-04-2016

  Witam wszystkie Amazonki ! Jadę do Polanicy 30 maja. Zawsze jeździłam z moją kuzynką, też Amazonką, ale tego roku ona dostała termin od 23 czerwca też Polanica - Wielka Pieniawa. Może któraś z Was miałaby ochotę zamienić taki termin z 30 maja na 23 czerwca. Ja nie mogę jechać w innym terminie , bo praca mi nie pozwala. Ja jestem z okol. Olsztyna a moja kuzynka z Lublina i to była dla nas fajna okazja na wspólnie spędzony czas na zabiegach no i po. Jeździłyśmy tak już trzy razy, w tym roku się nie udało. Może też spotkam którąś z czytelniczek tego forum w Polanicy. Pozdrawiam !

  cały wątek

 • 21-09-2015

  Mam porównanie zabiegów w Ciechocinku i w Aleksandrowie. Ciechocinek - bajka zwłaszcza drenaż limfatyczny, ćwiczenia w basenie (basen solankowy - rewelacyjny), nawet gimnastyka w sali prowadzona bardziej profesjonalnie. Sala obszerna z wiatrakami u sufitu, nawet w upały chętnie tam chodziłam. Czułam się po niej jak "młody bóg". Nie wspomnę o otoczeniu. Ciechocinek tonął w kwiatach, kolorowy i optymistyczny a Aleksandrów - obskurny,smutny i przygnębiający. Lekarz bardzo fajny i kompetentny - ten sam co w Aleksandrowie. Ja do Aleksandrowa nigdy więcej nie pojadę, to był koszmar.

  cały wątek

 • 15-09-2015

  Byłam w Aleksandrowie - masakra. Zabiegi dużo gorsze niż w Ciechocinku, otoczenie - koszmar. Za oknem słychać pociągi przez całą dobę, nie da się spać. Zus celowo nie informuje wcześniej, bo nikt by tam nie pojechał i straciliby kontrakt. Podobno ZUS nie zdążył powiadomić ale to kłamstwo, bo nadal kierują do Ciechocinka a tak naprawdę dziewczyny od lipca jeżdżą do Aleksandrowa i dowiadują się o tym w ostatniej chwili. Dziewczyny nie dajcie się oszukać - skierownie do Ciechocinka to do Ciechocinka. Aleksandrów pod względem zabiegów, otoczenia, wrażeń estetycznych, komfortu i spokoju dużo gorszy niż Ciechocinek.

  cały wątek