Avatar

Komentarze do profilu

«
12»
 • lulu (offline)

  k/Kwidzyna 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-05-04 09:18:33
   

  Skyman, nie jestem pewna, czy Twoja mama też mieszka w Rzeszowie, czy tylko Ty tam studiujesz. Jeśli mama też mieszka w Rzeszowie to odnajdź klub amazonek, może da się namówić na taką wizytę, może kontakt z innymi amazonkami to będzie właściwy krok. Jeśli jest poza Rzeszowem, to znów, szukaj jak najbliżej jakichś amazonek. W ostateczności zrób tak jak radzi dzibas. Takie opiekunki można „zamówić” na godziny, na określony dzień. Czasem ważne jest aby miała z kim pogadać. A ze studiów nie rezygnuj, to jest Twoja przyszłość i pośrednio przyszłość Twojej mamy.

 • dziubas (offline)

  Gdańsk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-04-10 12:45:07
   

  Skyman! Jesteś dzielny chłop i bądź taki nadal! Żadnych gwałtownych ruchów! Jak masz pracę, to pracuj, a resztę czasu , jeśli taka sutuacja, poświęcaj mamie! Moja siostra opiekowała sie obojgiem rodziców pracując( mama pięć lat leżała sparalizowana po udarze!). Przychodziła opiekumka na 5-6 godzin. Nie brała dużo. Takie panie można znaleźć czasami n.p. w parafii, przy Caritasie, czasami takie, które potrzebują jakiejkolwiek pomocy finansowej, a mają chęci pomagać innym.ODWAGI!!:pociesza:

 • sasky7 (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-04-09 23:34:04
   

  ... latałam (:P)

 • sasky7 (offline)

  Warszawa 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-04-09 23:32:54
   

  Skyman

  Gratuluję ... Twojej mamie. Syna - oczywiście :usmiech:

  Mój Najstarszy (rocznik 1990) ... studiuje z dala od domu (patrz:Politechnika Wrocławska) i chociażby z tego powodu np. nie widział, jak podczas chemioterapii łatałam do łazienki, jak wychodziłam z domu i jeździłam do CO-I, jak pomykam teraz po mieszkaniu bez chustki (hihi ... moja łysa pałka to ... "Zemsta Sithów" :oczko: za Jego fryzury z dzieciństwa :smiech:) .

  Jemu się ułożyło w życiu tak, że jest na odległość.

  Tobie ... że jesteś "bliżej" (chyba, bo nie znam dokładnie waszej sytuacji, ale widzę tu i tam Twoje wpisy na forum, a dokładniej ... charakterystyczny awatar)

  Pozdraviam serdecznie Ciebie i Twoją Mamę !

 • skyman (offline)

  Rzeszów 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-01-20 22:00:28
   

  A leci dobrze nawet, choć dziś mame bolało dość mocno, chyba najbardziej od czasu po operacji, i boi się tego ze części ciała tam gdzie operowane ma hmm "nie swoje" aż nie dobrze jej jak tego dotyka.

 • lulu (offline)

  k/Kwidzyna 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-01-19 15:41:40
   

  Dawno Cie tu nie bylo, co tam nowego.

 • jagodula (offline)

  Sławkow 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2013-01-12 16:21:37
   

  :jablko:Dzielny z Ciebie facet! Mój numer znajdziesz w kontaktach. Jeśli będę mogła pomóc uczynię to z przyjemnością. Trzymaj się.:pociesza:

 • KMi.. (offline)

  Wrocław 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2012-08-27 15:18:34
   

  napisałam posta na forum, a tu tylko dodam, że bardzo dobrze iz tak szybciutko Twoja Mamka zaczyna chemię. Najgorsze jest czekanie.. jak trzeba czekać, a dni się ciągną.. i ciągną. A  tu szybko rozpoczęte leczenie.. więc tylko trzymać kciuki, aby Twoja Mama dobrze znosiła chemię.. bo wcale nie musi byc źle.. każdy przechodzi inaczej :pociesza:

 • kasiaf (offline)

  SZKLARĘBA 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2012-08-23 18:16:27
   

  Hej

  Twoja mama musi być z Ciebie bardzo dumna!!!!!:brawo:Ma wspaniałego syna!!!:brawo:

  Gratuluję postawy,bo wymaga to dużej siły!!!

  Pozdrowienia dla Was obojga:roze::pociesza:

 • lolka40 (offline)

   

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2012-08-23 12:46:00
   

  Witam Cię serdecznie :serce:My wszystkie tu jesteśmy walczymy o swoje zycie razem ze swoimi rodzinami  której oparcie i dzielność jest najwazniejsza .Trwaj przy swojej mamie i ją wspieraj swoją odwagą w walce dodawaj jej siły .Mam syna dwa lata młodszego od Ciebie i naprawdęjego postawa dużo dlamnie znaczy w tej walce .Dacie radę bo o to tu chodzi .POzdrowionka . Namów mamę, aby również  zalogowała sie na forum i z nami walczyła . .Jest to bezcenne w stwianiu czoła chorobie :buzki:

«
12»