Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 26-07-2012

  Cieszę się Haniu, że dotarły do ciebie . Niech ci dobrze służą . Te z gumkami nosi się tak, że gumkę dajesz zawsze z tyłu nad kark, tu gdzie się włoski powinny zaczynać i materiał albo bardziej zwijasz u góry, albo puszczasz lużno z tyłu, tak że robi się ogonek wiszący np. http://www.ewaostrowski.pl/pl/chusty/551-chusta-bawlena-ze-stretchem-bez-.html lub tak http://www.ewaostrowski.pl/pl/chusty/1316-chusta-sloneczna.html . Pozdrawiam

  cały wątek

 • 21-07-2012

  Witam . Mam do oddania parę sztuk chust i turbanów zakupionych w sklepie www.ewaostrowski.pl . Są to 4 chusty, 2 turbany i 1 czapeczka .Niektóre wogóle nie używane . Chętnie pójdą do nowej właścicielki .

  cały wątek

 • 09-12-2011

  Dziękuję wam za miłe słowa . Moja mamusia bywała u was na forum, ale jeszcze tym starszym, poprzednim . Miała tam swój wątek . Dlatego chciałam poinformować o jej śmierci .

  cały wątek

 • 09-12-2011

  Witam. Przepraszam jeśli swój post umieściłam w złym dziale . Napisałam tutaj, bo mamusia walczyła długo i to było jej drugie, a może i trzecie starcie z gadem. W razie czego proszę o przeniesienie . Moja mama Gosieńka zmarła 28.11.2011 . Rak niestety tym razem wygrał

  cały wątek

 • 20-06-2011

  Ja nie zaczynam leczenia . Już nawet nie pamiętam jak to jest zaczynać leczenie . Tak właściwie to już moje 3 starcie . Walczę z gadziną od 10 lat . Mam przerzuty na kościach i wątrobie ( około 10 ognisk ). Łącznie wzięłam już 26 cykli chemioterapii wszelakiej maści . Ale nadal jestem i walczę ile sił . Chemia uszkodziła mi dość poważnie serducho - duża niedomykalność zastawki dwudzielnej i trójdzielnej spowodowana lekami cytostatycznymi . Mam nadzieję, że jeszcze długo powalczę pomimo tego . Jak to się mówi : coś za coś . Na nowym forum jeszcze nie pisałam, więc przyszłam się pokazać .

  cały wątek