Avatar

O mnie

Drogie Panie, 

jestem studentką studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo i już w momencie podejmowania decyzji o studiowaniu wiedziałam, że chcę pracować z chorymi na nowotwory. Od zawsze bliskie sercu mi były kobiety zmagające się z rakiem piersi. Podziwiałam, zastanawiałam się jak ciężko, w obliczu takiej sytuacji,  jest wszystko pogodzić, z czym jest największa trudność. Skąd te kobiety biorą siłę na walkę z tą chorobą. Stąd temat mojej pracy magisterkiej. 

 

Szukam więc jak największego kontaktu z Paniami, uwielbiam Was czytać, rozmawiać z pacjentkami w szpitalu to mnie inspiruje. Inspiruje, by w życiu sie nie poddawać i zawsze dawać z siebie 200%, bo my kobiety jesteśmy naprawdę bardzo silne!

 

życzę każdej z Was dużo zdrowia! Wierzę, że uda się zrobić rakowi wspak!

 

I mam prośbę, termin obrony pracy mgr co raz bliżej. W realu liczba pacjentek już przebadana, ale do magicznej granicy jeszcze daleko. Stąd pomyślałam o Paniach, tu w Internecie, na forum poświęconym tej chorobie. Jesteście nie jednokrotnie moimi bohaterkami i motywatorami. Dlatego mam prośbę o poświęcenie w wolnej chwili  5-10 minut na wypełnienie kwestionariusza ankiety dotyczącego zapotrzebowania na wsparcie kobiety po mastektomii. Jak już wspomniałam dla mnie to nie jest tylko temat do odbębnienia by zdobyć tytuł mgr, chcę w przyszłości by to było moje zajęcie zawodowe. A żeby wiedzieć jak pomóc trzeba zbadać teren. W związku z czym zależy mi na jak największej liczbie odpowiedzi, by móc szczegółowo to przeanalizować. A nie od dziś wiadomo, że w Internecie łatwiej o anonimowość - dlatego po cichu liczę,że te ankiety dadzą mi ciut więcej wiedzy niż te wersje papierowe, wypełniane przez kobiety podczas spotkań w klubach Amazonek, gdzie nie jednokrrotnie wypełniane są szybko, przy koleżankach na kolanie.

Zostawiam link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/19CED4M9T8t14HoSFwqCEkg8ZLOQ9N2XmSuVIv2MlEtA/viewform 

Dziękuję pięknie za pomoc :buziak: