Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-11-2020

  Przez ten nieszczęsny covid już drugi raz odwołano mamie wlew. Wcześniej miała cotygodniowo PXL, a teraz co drugi tydzień. Nie zlecono badań obrazowych, jestem przerażona, nie ma żadnych informacji odnośnie dalszego leczenia, nie wiem, co robić... Macie Państwo jakieś sugestie?

  cały wątek

 • 30-09-2020

  Z tego wszystkiego nie napisałam, że mama w piątek dostała "róży". Cała ręka bez węzłów chłonnych od łokcia w górę, wiadomo jaka.. W sobotę na oddział całodobowy po antybiotyk. Dostała Sumamed przez trzy dni i przeszło, ale dziś P.doktor powiedziała, że podanie jutro chemii zależy od tego jakie będą wyniki krwi. Czy przesunięcie terminu wlewu jest niebezpieczne? Boję się, że coś pójdzie nie tak..

  cały wątek

 • 30-09-2020

  Panie Tomaszu, mama ma wlewy PXL co tydzień. Za dwa tygodnie P.dr zleci badania obrazowe i zobaczymy, jak te zmiany się zachowują.Co do neuropatii, to faktycznie opuszki palców drętwieją, nogi też. Zapytam o te leki GABA. Najgorsza w tym wszystkim jest utrata smaku, dla mamy pracującej w gastronomii to ogromny dramat. Dziękuję

  cały wątek

 • 25-09-2020

  Chwilę mnie nie było. Faktycznie mama ma raz podwyższoną keratyninę, raz niższą. Kwas dostaje co trzy tygodnie, po wlewie bolą ją kości żuchwy. Ale przez dwa dni góra. Jesteśmy po 1 części 3 cyklu PXL mono. Zmiany w wątrobie się chyba zmniejszają (mam taką nadzieję, bo w tej chwili ALT i ASP w wartościach 21-22. Za dwa tygodnie zobaczymy. Wczoraj podano już pełną dawkę chemii 142 mg (wcześniej 130mg). Czy możliwe, że po zwiększeniu dawki mama zareagowała zaczerwienieniem i lekkim obrzękiem twarzy, w nocy nie spała? W następnym tygodniu weźmiemy coś na spanie. Teraz mam też drugą pacjentkę...moja teściowa ma G2 luminalny B, PR ++ 60%, E++ 60%, Ki 30-40%. Wczoraj dostałyśmy wyniki biopsji. O niebiosa! To już nadmiar "szczęścia"... Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 04-09-2020

  Dziękuję. Właśnie, nie zapytałam Pani Doktor o plan leczenia. Spróbuję po badaniach obrazowych się czegoś dowiedzieć.

  cały wątek