Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 12-11-2018

  W wykładzie "Jak uleczyć siebie podczas chemioterapii i radioterapii, jak pomóc sobie podczas leczenia raka" na stronie https://www.youtube.com/watch?v=yRKEXA5tvJ0 , jasnowidz Aron przybliża nam sposób w jaki można sobie pomóc w trakcie zabiegów chemioterapii i radioterapii.

  cały wątek

 • 16-12-2017

  Poruszę sprawę, która nie jest związana z naszą chorobą, ale dotyczy nas jako kobiet, matek … no i tatusiów również – bo oni też są na tym portalu. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda życie dzieci oddanych do adopcji za granicę? Posłuchajcie filmiku na stronie https://www.youtube.com/watch?v=9lC7p1YliVs i dowiecie się co z tymi dziećmi jest robione. Czy wiedzieliście o tym? Może nagłośnienie sprawy przyczyni się do zmniejszenia ilości krzywdzonych dzieci.

  cały wątek

 • 22-07-2017

  Warto zapoznać się z różnymi sposobami leczenia raka. W wykładach: - "Rak - jak powstaje, jak usunąć przyczyny, jak sprawić aby nie było nawrotów" https://www.youtube.com/watch?v=pniWxzX_aW8 - "Rak, sposoby na uleczenie - jak posprzątać swoją przestrzeń, aby być zdrowym" https://www.youtube.com/watch?v=cGB6WU2Dys8 jasnowidz Aron mówi o przyczynach powstania raka i możliwościach wyleczenia tej choroby. Tych wykładów warto wysłuchać.

  cały wątek

 • 14-04-2013

  Sto lat w zdrowiu, szczęściu i radości.

  cały wątek

 • 14-04-2013

  Dużo zdrowia, szczęścia, radości i pomyślności.

  cały wątek