Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-01-2021

  Jestem ciekawa, czy hormonoterapia będzie wystarczającą podkładką pod klasyfikację pacjenta jako osobę w trakcie leczenia choroby nowotworowej, co pozwoliłoby przeskoczyć z 3go do 2giego etapu.

  cały wątek

 • 13-04-2020

  Ja realizowałam receptę tydzień temu i nie było problemu z lekiem, a dodatkowo polowałam na konkretną firmę, Sandoz, gdyż jako jedyne są to tabletki powlekane.

  cały wątek

 • 14-03-2020

  Biorę tamoxifen 3,5 roku - w zeszłym roku wykryto u mnie polip endometrialny (po wycięciu okazało się, że bez cech złośliwych) i małego mięśniaka (ok. 1,5 cm). Na razie mój ginekolog zaleca obserwację mięśniaka.

  cały wątek

 • 11-10-2019

  Ja się zastanawiam (a nawet raczej nie będę się zastanawiać, tylko zapytam wprost), czy nie zapytać o lekarza o możliwości rezygnacji z mammografii podczas badań kontrolnych. Na każdym wyniku z tego badania dostaję informację, że wynik może nie być miarodajny ze względu na budowę piersi i zalecane jest badanie USG. A głównym powodem chęci rezygnacji jest ogromny ból przy mammografii. Za każdym razem jestem bliska omdlenia (chociaż nie miałam tej mammografii niezliczone ilości razy, chyba trzykrotnie do tej pory), stąd ten pomysł.

  cały wątek

 • 08-11-2016

  Jeszcze nie wiem, co z radioterapią. Mam częściowe wyniki po operacji, jeszcze czekam na receptory i wtedy, podejrzewam, będę mieć ustaloną datę.

  cały wątek