Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 25-05-2018

  Dziubas,Tomasz Dzięki Wam za dobre rady.

  cały wątek

 • 25-05-2018

  Dziękuje wam wszystkim za wsparcie 7 miesięcy temu zaczynałam od Lyricy ale źle się po niej czułam.Jak brałam 1x dziennie było ok ,2x dziennie rzucało mnie na boki.Po niecałym miesiącu.Kazali brać Gabapentin też zaczynałam od 1x dziennie potem 2x,3x do 5x.Przy 5 x dziennie nie mogłam zrobić kroku.Tak że została dawka 3x dziennie.I tak już 7miesięcy.Tak że współczuje wszystkim co to przechodzą. Bo idzie zgłupieć przez ten ból.Od roku od operacji nie było jeszcze dnia bez bólu Tak jak onko. mówi rok i przejdzie .To już 5 miesięcy od chemi,to jeszcze 7 miesięcy i ma być ok a potemOby ten scenariusz się ziścił nawet wcześniej.Tomasz ja tu myślę ,że może spróbować powoli je odstawiać i zobaczyć jaka będzie reakcja.Może akurat bedzie ok.Czy ktoś tak próbował.

  cały wątek

 • 24-05-2018

  Dziewczynki nie poddałam się temu badaniu EMG. Rano pojechałam na szpital wcześniej przed badaniem,poszłam do jednej onkolog powiedziała ,że ona nie widzi przeciwwskazań co do badania ,pacjenci je robią,ale ona jest młoda od niedługo pracuje,proszę porozmawiać ze starszym lekarzem.Ok idę do drugiego onkologa co najdłużej pracuje w szpitalu.Ona mówi przecież ta polineuropatia to jest od chemi,nie było jej wcześniej.Trwa do roku i przechodzi, jednym tak,drugim nie. Niema na to leku, żeby to wyleczyć.Są tylko dwa leki uśmierzające ból Liryca i Gabapentin,który podają pacjentom i ja go biorę od listopada.Co i tak nie daje to poprawy.Dla nas onkologów to badanie jest w ogóle nie potrzebne, nic ono do leczenia nie wnosi,tak,że po co to robić.A te leki to i tak za niedługo można odstawić bo oni wiedzą ,że niema po nich poprawy.Czy przejdzie ,czy nie przejdzie, to się niczym tego nie wyleczy.Tak,że niema po co tego badania robić,trzeba czekać aż to przejdzie albo nie.To słowa lekarza.Poszłam do Pracowni EMG i zapytałam lekarza który wykonuje to badanie,czy to nie pobudzi komórek rakowych i nie przyspieszy nawrotu choroby to powiedział, że nie dam pani takiej pewności.Tak ,że podziękowałam ,przeprosiłam i nie zrobiłam tego badania.

  cały wątek

 • 23-05-2018

  Dziewczyny ekspert to już nie zdąży odpisać, bo badanie jutro o 8 rano.Mam problem z chodzeniem od października.Od listopada jestem na Gabapentinie.Boli mnie wszystko nogi,ręce,barki,kregosłup jestem cała sztywna. Zejście ,wejście po schodach sprawia problem .Jak usiąde,czy się położę to nie mogę się podnieść.Mam wrażenie ,że mi stawy siadły.Jak na ostatniej wizycie rozmawiałam ze swoim lekarzem ,to mi powiedziała,że to skutki chemi.

  cały wątek

 • 23-05-2018

  -- moved topic --

  cały wątek