Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 17-05-2015

  Hej witam wszystkie osoby zainteresowane tym wątkiem. Chcę się wam pochwalić że po wizycie pani doktor zaleciła mi na mój obrzęk tabletki z diosminą OTREX 600 mi pomagają i pomału ręka podpucha, jeszcze tylko czekam na rehabilitację pod koniec czerwca. Mam nadzieję że komuś się przydadzą te informacje. Codziennie też masuje tak jak nas uczono po operacji no i ćwiczenia z kijkiem też dają fajne efekty

  cały wątek

 • 20-04-2015

  Dzięki Al_la, mam wizytę u lekarza 5 maja więc może jakoś wytrzymam, narazie tak jak napisałaś masuję rękę, smaruję maścią z heparyną i oszczędzam ją. No i mam nadzieję ze w koncu mi sie uda pozbyć obrzęku, bo widzę jak mi sie ta ręka zmienia i jak chłonka zaczyna szukaś sobie ujścia to robi mi sie na ręce w okolich dłoni i łokcia taka bruzda jak na zdrowej.

  cały wątek

 • 18-04-2015

  Mam pytanie. Jak długo może utrzymywać sie obrzęk limfatyczny ręki? W listopadzie złamałam nogę i chodziłam o kulach w styczniu pod koniec zaczęła mi puchnąć ręka. Z początku nie bolał mnie to jednak w lutym ręka o około 2 cm spuchła. Dostałam skierowanie na rehabilitację ale muszę poczekać na wizytę do 5 maja po mimo że na skierowaniu lekarz napisał że to pilne. Boje sie że za długo trwa u mnie ten stan i że juz mi obrzęk nie odpuści. Na razie byłam parę razy na masażu ręcznym i od czasu do czasu smaruję rękę maścią z heparyną. Co jeszcze można robić? Obrzęk czasem się zmniejsza czasem zwiększa czy to dobrze?

  cały wątek

 • 18-04-2015

  Hej też jestem z okolic Białegostoku witam was serdecznie

  cały wątek

 • 16-05-2013

  Dziękuję wam dziewczyny za takie wsparcie

  cały wątek