Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 07-07-2018

  Witam, dawno tu nie zaglądałem, moja mama także wyleczona, też zapalny i już prawie rok niedługo mija od tej strasznej diagnozy, trzymam kciuki.

  cały wątek

 • 30-10-2017

  Witam serdecznie na forum, jakiś czas temu zarejestrowałem się tutaj ponieważ u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór złośliwy piersi, a mianowicie rak zapalny sutka. Bardzo się cieszę że to forum istnieje gdyż dzięki niemu i pewnej osobie która się tutaj udziela i pomaga osobom takim jak ja moja mam ma opiekę i leczenie jakiego zapewne nie miała by w mieście gdzie mieszka. Mama jest parę dni po usunięciu piersi, czekamy na zdjęcie szwów i wyniki Hist-Pat. Jeżeli ktokolwiek miałby jakieś pytania proszę pisać z pewnością odpowiem i pomogę jeżeli tylko będę mógł. Bardzo dziękuję Pani Wandzie która dużo dla nas zrobiła, gorąco pozdrawiam i życzę dużo zdrówka

  cały wątek

 • 16-06-2017

  https://zapodaj.net/0d3f8b3c275a1.jpg.html

  cały wątek

 • 16-06-2017

  Dziękuję Braju za szybką odpowiedź, dzisiaj rano mama dzwoniła do szpitala w sprawie wyników, ordynator ma zadzwonić do laboratorium, powiedział mamie żeby zadzwoniła o 12 do niego. Mam nadzieję że coś się wyjaśni. Zastanawiam się czy podanie chemii przed otrzymaniem całych wyników Hist-Pat to było dobre posunięcie. Co o tym wszystkim sądzić? Czytając posty między innymi czterokolcowca, która bardzo by chciała zacząć się leczyć a lekarze niestety jej to utrudniają można dojść do wniosku że lepsze jakiekolwiek szybkie leczenie, z drugiej zaś strony jak można czekać w nieskończoność na te cholerne wyniki.

  cały wątek

 • 15-06-2017

  Dodam jeszcze że w karcie ze szpitala było napisane tak: Biorąc pod uwagę rozpoznanie zasadnicze, zaawansowanie procesu nowotworowego, stan ogólny i brak istotnych p/wskazań kardiologicznych - zdecydowano o kwalifikacji chorej do leczenia systemowego w oparciu o schemat AC. Ze względu na rodzaj nowotworu zdecydowano o rozpoczęciu leczenia przed uzyskaniem pełnej oceny immunohistochemicznej. Mama miała biopsje przed świętami Wielkanocnymi, a tych wyników immunohistochemicznych w dalszym ciągu nie ma, czy mogły one zaginąć? Czy jest możliwość odbioru osobistego w Warszawie, z uwagi na czas który upłynął od biopsji?

  cały wątek