Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 30-10-2019

  Tak Tomaszu MRI było robione aparatem 3T, w opisie sa opisywane pokolei odcinki kręgosłupa- szyjny, piersiowy no i krzyżowy gdzie napisali że sa zmiany przerzutowe, nie napisali dokładnie który kręg ani jaka wielkość zmian. Na dole w ogólnym podsumowaniu napisane że jest stabilizacja i nie ma aktywności choroby. Poczekam miesiàc-dwa i powtórze badania , nie będę czekać pół roku.

  cały wątek

 • 29-10-2019

  Witam Błagam wytłumaczcie mi jeden problem. Od prawie trzech mam pojedyńczy przerzut do kregosłupa T8, który był potraktowany cyber nożem. Co pół roju mam robione MRI i CT, lecze się w UK i tu jak nie poprosze to nie widzę wyników skanów , więc przy każdej wizycie prosze o kopie wyników. Tak było i tym razem, lekarz mówi że wszystko jest super, ale czytajac w domu kopie wyników na MRI pisze że mam zmiany przerzutowe w odcinku krzyżowym, w CT nic nie znaleźli, Màż dzwonił do lekarza z pytaniem o co chodzi z tym odcinkiem krzyżowym to powiedział , że skan coś wychwycił ale w tej chwili zmiany nie sà aktywne i narazie leczenia nie będà zmieniać i mam się nie martwić. Jak mam się nie martwić skoro jest nowy przerzut. Może być tak że mimo leków przerzyty się pokazały a teraz te same leki trzymaja dziada w ryzach ? Niech mi to ktoś wytłumaczy. Prosze

  cały wątek

 • 25-07-2019

  Witam. Czy któraś z pań miała problem z jaknikami w czasie stosowania Zoladexu i Letrozolu, badź innych antyhormonów? Ponad dwa lata biore te leki ale od pewnego czasu czuje jakiś dyskomfort , czuje kłucia i lekkie pobolewanie, podobnie się czułam przy tamoksyfenie kiedy badania wykazały torbiele , ale wtedy nie brałam zoladexu.

  cały wątek

 • 14-01-2019

  Hej,byłam dzisiaj na kolejnym zastrzyku , który robiła mało doświadczona pielegniarka. No i tu jest chyba problem bo wyciagła nie schowaną jeszcze igłe, Czy mam się martwić ? Igła schowała się sekunde po wyjęciu z brzucha, troche jestem wściekła sama na siebie , bo ona to tak nie poradnie robiła ,że z bólu zamknęłam oczy, skąd mam wiedzieć czy ten implant jest na miejscu i działa jak należy? Chyba zacznę sama sobie robić te zastrzyki...

  cały wątek

 • 26-11-2018

  Witam, od piątku walcze z migreną i przy okazji meczy mnie pytanie- jaka najczęściej kolejność przerzótów ? Jeśli mam pojedyńczy przerzut do kręgosłupa, to co potem , kolejne kości czy wątroba, czy płuca? Czy może być tak, że rak omija całą reszte i atakuje odrazu głowe? Nie jestem z tych co panikują, ale wiadomo jeśli boli głowa i leki mało skutkują to różne myśli przychodzą.

  cały wątek