Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 04-06-2021

  Odświeżam wątek Mam bardzo, bardzo wysoki cholesterol , leki plus obciążenie rodzinne zrobiły swoje. Gdyby nie badania krwi kontrolne nawet bym o tym nie wiedziała , bo czułam się świetnie. No ale lekarz przepisał mi Simwastatyne , po dwóch tygodniach zaczełam fatalnie się czuć , depresja połączona z jakimś ciągłym niepokojem i strachem i kołatanie serca, lekarz nie bardzo mi wierzył w moje skutki uboczne ale przepisał mi tym razem Atorwastatyne , po niecałym miesiącu czułam że moje mięśnie są coraz słabsze i znowu kołatanie serca tym razem połączone z dusznościami. Wylądowałam na pogotowiu EKG nic nie wykazało , prześwietlenie też ok. Mam skierowanie do kardiologa. Lekarz dalej mi wmawia że to nie od statyn. Ale ja wiem że tak. Odstawiłam je ponad tydz temu i pomału wracam do sił. Boje się brać kolejne leki które przepisze mi lekarz a ponoć samą dietą zabardzo sobie nie pomoge jeśli cholesterol to też sprawa dziedziczna. Czym mogę sobie pomóc , żeby nie kolidowało z moimi lekami ( ibandronic acid , zoladex i letrozol ) .

  cały wątek

 • 12-03-2021

  Dziekuje Tomaszu . Mam nadzieje , że to nie będą przerzuty , wiem że zmiany są w obu nadnerczach . Jak tylko dostane pocztą kopie wyników obu scanów to napiszę . I oczywiście czekam na termin Pet scanu , lekarz powiedział , że postara się załatwić badanie już w przyszłym tygodniu

  cały wątek

 • 12-03-2021

  Witam, mam problem z zalogowaniem na stare konto , dlatego musiałam zrobić nowe, ale do rzeczy. Od czterech lat mam pojedyńczy przerzut do kręgosłupa potraktowany cyber nożem, tamosia zamienili mi na letrozole z zoladexem plus ibandronic acid. Miałam robione kontrolne CT i MRI , które wykazały zmiany w nadnerczach , lekarz zlecił Pet scan. Nic nie wiem o wielkościach tych zmian ponieważ była to rozmowa telefoniczna , leczę się w Uk i tu muszę się prosić o kopie badań, i lekarz dopiero mi wyśle te wyniki. Pytanie do was czy ktoś słyszał o przerzutach do nadnerczy ? Jestem świeżo po rozmowie z lekarzem i dopiero się oswajam z wiadomościa i narazie niewiele znalazłam w necie dlatego was pytam, co mnie czeka jeśli Pet scan potwierdzi meta ?

  cały wątek